Hizmetler

Tadilat ve Tamirat

Tadilat ve Tamirat‎ İşleri yaşam alanlarınızda kullanılmakta olan malzemelerin kullanım ömrü dolmaya başladığında çıkarabileceği hasarların onarılma işlemlerine denilmektedir. Dekorasyon amaçlı yapılan ürünlere nazaran daha uygun bütçeler ile yapılan işlemlerdir. Boya badana konusunda sıklıkla yapılan tamirat işlemi ise, duvar onarımı olmaktadır.

Saten Boya

Saten Boya yarı mat görünümlü, silinebilir ve leke barındırmayan özellikte dekoratif amaçlı kullanılan boyalardır. Tercih yerleri silinebilir ve kolay temizlenebilir özelliğinden dolayı, çabuk kirlenen alanlardır. Su bazlı boyalardır ve kendi içinde çeşitleri bulunmaktadır.

Stropiyer

Nemli bölgelerde kullanılması amacıyla polistren maddesinin karışımı ile yapılan Sudan etkilenmez. Bulunduğu yerde kirlenme, nem, küf olmaz. Renk değişimi meydana getirmez. Temiz ve uzun ömürlü kullanımı bulunmaktadır. Kolay montaj yapılır ve oldukça ekonomik bir yapıya sahiptir. Hem malzeme hem de işçilik ücretleri oldukça uygun fiyatlar ile kullanıcıyla buluşur.

Kartonpiyer

Kartonpiyer Alçı, iplik lifi ve su karışımından oluşan harçların kalıplara dökülerek dondurulmasının ardından çıkarılan kalıp şekillere adı verilir. Uygulanma amacı estetik ve dekorasyon dur. Çok az da olsa, bazı görülmemesi gereken imar aşamasında yapılan küçük ve görünüşü. Rahatsız eden hafif kusurların ortadan kaldırılmasında da kullanılabilmektedir.

Yağlı Boya

Yağlı Boya Sentetik esaslı, parlak sonkat boyadır. Her türlü iç ve dış cephe metal ve ahşap yüzeyler ile betonarme yapı elemanlarının korunabilmesi ve dekoratif görünüm kazandırılması için kullanılan, sentetik (organik çözücü esaslı), parlak sonkat boyadır. Mükemmel yapışma, esneklik, dayanım özellikleri ile yüksek örtme gücüne sahiptir.

Su Bazlı Boya

Su bazlı boyalar, yapısında su olan, içeriğindeki suyun buharlaşması ile kuruyan, esnan sağlığına zarar vermeyen boya çeşitleridir. Ne denildiğinde, sentetik boyalardan daha üstün bir yapıda olan bir boya çeşididir denilebilir. Sentetik esaslı olan boyalar kururken içeriğindeki kimyasallar açığa çıkar.